Het team van de Rank

Jolanda Verbunt

Directeur

Aanwezig: standaard op maandag, andere dagen wisselend aanwezig (via de nieuwsbrief wordt de exacte aanwezigheid per week gecommuniceerd)

jolandav@derank.vcodekring.nl

 

Pauline Haagsma-Kleijwegt

Intern Begeleider

Aanwezig: maandag, donderdag, vrijdag

pauline@derank.vcodekring.nl

 

Afke Holwerda en Laura Noordzij

Leerkrachten groep 1

Aanwezig: maandag, dinsdag en woensdag (om de week) (Afke), woensdag (om de week), donderdag en vrijdag (Laura)

 

Roshni Ramdayal

Leerkracht groep 2

Aanwezig: heel de week

 

Marleen Deur

Leerkracht groep 3

Aanwezig: heel de week

 

Sabine de Jong en Suzanne van Dijk

Leerkrachten groep 4

Aanwezig: maandag, dinsdag (Sabine)  woensdag, donderdag, vrijdag (Suzanne)


Annelieke Blom*

Leerkracht groep 5

Aanwezig: heel de week

*Annelieke wordt tijdelijk vervangen door Jessica de Leeuw. 

 

Jolanda Bruinsma en Veronica Hazenbroek

Leerkrachten groep 6

Aanwezig: maandag, donderdag, vrijdag (Jolanda) dinsdag, woensdag (Veronica)

 

Gerbrand Berenschot 

Leerkracht groep 8

Aanwezig: heel de week


Mees Taselaar

Vakleerkracht bewegingsonderwijs

Aanwezig: dinsdag en vrijdag

mees@derank.vcodekring.nl

 

Helma Bergwerff

Onderwijsassistent

Aanwezig: dinsdag, woensdag, donderdag

helma@derank.vcodekring.nl


Patricia Kipp

Onderwijsassistent

Aanwezig: maandag, woensdag, vrijdag

patricia@derank.vcodekring.nl

 

Avalon Putters

Begeleidster huiswerkklas 

Aanwezig: maandag en dinsdag van 15.00u - 17.00u

avalon@derank.vcodekring.nl